Hirudozabieg Odmładzający/ Liftingujący - Lifting Wampirzy

INNOWACYJNA METODA ODMŁADZANIA I LIFTINGU  BEZ SKALPELA  

Pijawki w kosmetologii - lifting


Demi Moore znana jest z ogromnej dbałości o urodę. Aktorka zdradziła całemu światu, że sekretem jej młodzieńczego wyglądu nie są zastrzyki z botoksu, ale pijawki. Gwiazda twierdzi, że dzięki hirudoterapii czyli leczeniu pijawkami nie tylko wygląda młodziej ale czuje się lepiej. Hirudozwiązki wpuszczane przez pijawki rozszerzają naczynia krwionośne, dzięki czemu poprawiają krążenie. Organizm jest dotleniony i może sprawniej pracować i jest oczyszczony z toksyn.( Upuszczanie krwi dla zdrowia praktykowali już starożytni Egipcjanie).  Pijawka to źródło biologicznie aktywnych substancji, zawartych w wydzielinie jej śliny. Takie substancje jak antyelastaza, która ogranicza działanie elastaz,t.j. fermentów, które degradują skórną elastynę, lipazy i esterazy to substancje, które powodują rozkład tłuszczy, zapobiegają procesowi starzenia się skóry.

MATERIAŁ FILMOWY 

 

 

CO ZAWIERA PIJAWKA, ŻE WYKORZYSTUJEMY JĄ W KOSMETYCE?

Najnowsze badania nad substancjami gruczołów ślinowych potwierdziły obecność substancji mogących wpływać na stan skóry, jej napięcie, ukrwienie, utlenowanie i konsystencję.

Hialuronidazaelastaza i kolagenaza ( naturalny kolagen ) działają, jako czynniki rozprzestrzeniające, zmniejszające napięcie tkanki łącznej i zwiększające penetrację w skórze pozostałych związków pochodzących z gruczołów ślinowych. Substancja histaminopodobna rozszerza naczynia skórne, zwiększając ukrwienie danej okolicy.

W substancjach gruczołów ślinowych stwierdzono też serotoninę.
Razem ze związkami przeciwzakrzepowymi i przeciwzapalnymi pijawki, podskórnie dostają się też lipidy, które oprócz białek stanowią potężną grupę związków ślinowych.
Największą grupę tworzą kwasy fosfatydowe i wolne kwasy tłuszczowe.
Razem z lipidami wydzielane są enzymy takie jak fosfolipazy lipazy, odgrywające główna rolę w przebudowie fosfolipidów błony komórkowej komórek skóry, działając leczniczo i ochronnie w gojeniu samej rany po pijawce jak również w tkankach otaczających.

Lipidy stanowią 20 % całej masy substancji gruczołów ślinowych. Razem z lipidami występują hormony sterydowe takie jak: kortyzoldehydroepiandrosteronandrosterontestosteronprogesteron estradiol. Mamy, więc skład doskonałego kremu opartego o najnowsze składniki w dodatku w żywych formach aktywnych biologicznie.

ILE CZASU TRWA I JAK WYGLĄDA ZROBIENIE LIFTINGU, MASECZKI Z UŻYCIEM PIJAWEK?

Samą maseczkę trzyma się na twarzy do 20 minut, jednak trzeba pamiętać, że zabieg kosmetyczny w postaci omawianego liftingu musi być poprzedzony zabiegiem hirudoterapii.

JAKIE SĄ EFEKTY LIFTINGU Z UŻYCIEM PIJAWEK?

Efekty są widoczne już bezpośrednio po zmyciu maseczki z twarzy, cera wygląda młodziej,jest bardzo ujędrniona , drobne zmarszczki zostają wygładzone , jest rozświetlona i gładka. W przypadku trądziku i podobny stany zapalne znacznie się zmniejszają.

To właśnie wykorzystuje się w kosmetologii hirudoterapeutycznej, gdzie efekty są zdumiewające. W terapii upiększającej i odmładzającej wykorzystujemy również unikatowe kosmetyki z ekstraktem z gruczołów ślinowych pijawek o biologicznie aktywnej strukturze. Z terapii tej chętnie korzystają u nas zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

ZABIEG LIFTINGU POPRZEDZONY JEST ZABIEGIEM HIRUDOTERAPII.

 

 

Kontakt

gabinet@naturwit.pl                                +48 519-790-190