Kosmetologia estetyczna

O MNIE

Mam na imię Paulina, specjalizuję  się w kosmetologii holistycznej a także wykonuję zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej. Moim głównym celem jest działanie mające ma celu poprawę stanu skóry oraz przeciwdziałaniu starzeniu się skóry. Moją pasją jest również modelowanie i powiększanie ust. W swojej pracy zawsze zdrowie klienta stawiam na pierwszym miejscu. Do zabiegów podchodzę holistycznie, zwracając uwagę na całokształt, by zabiegi przynosiły trwałe efekty. Pracuję na bezpiecznych oraz wysokiej jakości preparatach, by móc zapewnić bezpieczeństwo oraz jak najwyższą jakość usług. W mojej ofercie znajdziesz sprawdzone zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej, dzięki którym odzyszkasz piękny i młody wygląd. Mając na celu poprawę kondycji skóry i zniwelowanie oznak starzenia oferuję wachlarz zabiegów odmładzająco-upiększających, dla osób w każdym wieku.

 

WYKONYWANE ZABIEGI

Między innymi wykonuję zabiegi takie jak: powiększanie i modelowanie ust, mezoterapia igłowa, biostymulatory tkankowe, lipoliza, peelingi chemiczne, lifting laminację botox rzęs oraz laminację brwi. Cały czas uczęszczam na szkolenia by móc zapewnić szeroki wachlarz usług oraz całkowite bezpieczeństwo.

 

UMAWIANIE WIZYT

W celu umówienia wizyty z zakresu kosmetologii estetycznej proszę o kontakt telefoniczny, od poniedziałku do piątku w godzinach 11-20. 

608108522

 

Kontakt

E-mail: natur.wit@gmail.com                                    Telefon kontaktowy: +48 519-790-190

 ul.Moniuszki 22 Gabinet 205 II piętro (winda) Bytom