Leczenie/ Zwalczanie Pasożytów

Najczęściej spotykaną przyczyną złego stanu zdrowia są infekcje pasożytnicze, wirusowe, bakteryjne i grzybicze. Toksyny tych pasożytów obciążają nasz organizm powodując osłabienie układu immunologicznego, co otwiera drogę do dalszych infekcji. Nasza terapia ma na celu usunięcie patogenów, i ułatwić oczyszczanie organizmu z toksyn. Usuwając pasożyty wspomagamy organizm w uruchomieniu naturalnych procesów obronnych.

Czy wiesz, że Światowa Organizacja Opieki Zdrowotnej ogłosiła statystyczne dane, z których wychodzi, że do 80% wszystkich istniejących zachorowań ludzkości są bezpośrednio wywołane pasożytami, albo są skutkiem ich działania w naszym organizmie. Sprawdzimy czy wróg, którego nie widać jest w Tobie.

 Uważa się, iż skuteczność testów laboratoryjnych na obecność pasożytów, szczególnie w kale, waha się pomiędzy 10% a 40%. Często więc pacjent dostaje negatywny wynik, kiedy w rzeczywistości pasożyta lub jego jaj po prostu nie wykryto w danej próbce. W przypadku lamblii prawie zawsze jest wynik negatywny w badaniu kału, gdyż lamblie zwykle zasiedlają inne obszary niż jelito grube, podobnie jest z pasożytami bytującymi w tkankach miękkich i narządach, przecież nie ma ich w kale, jak duża część przywr, glist i część gatunków tasiemców. Z których część bytuje w narządach wewnętrznych (np. płuca, wątroba, drogi żółciowe) lub na narządach, w mięśniach, w mózgu, w gałce ocznej, w układzie krwionośnym (duża część pierwotniaków) lub limfatycznym.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej terapii?

 • Nasza metodologia terapii oczyszczania organizmu z pasozytów przynosi bardzo wysoką skuteczność. Opiera się na terpaiach naturalnych, bez stosowania obciążających organizm chiemicznych leków "trutek";ziołolecznictwie, odpowiedniej zaleconej bądź rozpisanej diecie oraz elektroterapię niskich częstotliwości.
 • Nasza terapia dobierana jest indywidualnie do Pacjenta.
 • Stosujemy najwyższą, bezpieczną dla organizmu częstotliwość  usuwania patogenów, co umożliwia szybkie i skuteczne oczyszczenie organizmu z pasożytów.
 • Wykorzystujemy unikalny program usuwania tzw. „ognisk zakaźnych” 
 • W celu pobudzenia organizmu do oczyszczania nagromadzonych toksyn, w terapii wykorzystujemy generatory  oraz zmienne pole magnetyczne niskich częstotliwości.
 • Bazując na naszym doświadczeniu i wiedzy staramy się doradzić także inne działania profilaktyczne, możliwe do wykorzystania w życiu codziennym.
 • W trakcie terapii można korzystać z własnego laptopa lub urządzeń mobilnych. Uwaga! Przy oglądaniu filmów lub słuchaniu muzyki prosimy o używanie słuchawek.
 • Podczas zabiegów częstujemy wodą i herbatą w miarę potrzeb.

Jak wspomóc efekty terapii?

 • Pić dużo wody (pozwoli to nerkom na odpowiednią filtrację toksyn),
 • w trakcie terapii  zrezygnować ze słodyczy bądź znacznie je ograniczyć
 • w trakcie terapii znacznie ograniczyć lub zrezygnować z produktów mlecznych, które zwiększają ilość śluzu w organizmie i sprzyjają powstawaniu ognisk zakaźnych.

 

Ile sesji można stosować w tygodniu?

Mimo, iż nie ma ustalonych jednoznacznych norm określających częstotliwość terapii, zalecamy stosowanie zabiegów 2-3 razy w tygodniu. Z naszego doświadczenia wynika, że częstsze stosowanie (zwłaszcza u osób starszych) może spowodować nadmierne obciążenie uwolnionymi do organizmu toksynami. Może to powodować gorsze samopoczucie lub bóle głowy czy zmiany skórne. Należy wtedy zmniejszyć intensywność terapii, aby dać czas organizmowi na filtrację toksyn. Przerwy pomiędzy zabiegami nie powinny być dłuższe niż 1,5-2 tygodnie, gdyż jest to czas potrzebny pasożytom na odbudowę populacji.

 

 

Ile trwa terapia?

Jest to kwestia indywidualna, zależna od ilości zmierzonych w badaniu obciążeń, stanu narządów oraz sprawności organizmu w usuwaniu pasożytów i toksyn. Orientacyjnie terapia trwa 3-7 sesji (czas jednej sesji to około 4 godziny).

 

Przeciwwskazania do terapii:

 • ciąża
 • rozrusznik serca

 

TERAPIA USUWANIA PASOŻYTÓW W DOMU GENERATOREM O NISKICH CZĘSTOTLIWOŚCIACH

Teraz możesz także przeprowadzić ELEKTROTERAPIĘ czyli terapię oczyszczania pasożytów, wirusów i bakterii w domowym zaciszu. 

Jeśli nie masz czasu na przeprowadzenie terapii w naszym gabinecie, możesz wypożyczyć generator i wykonać terapię samemu w domu. Wypożyczając generator, ustalimy indywidualną terapię oczyszczania z mikroorganizmów tak, aby jak najbardziej efektywnie przeprowadzić terapię w domu. 

Zadzwoń do nas i zapytaj o wypożyczenie generatora.

 

 

 

 

 

Teraz możesz także przeprowadzić terapię biorezonansową oczyszczania pasożytów, wirusów i bakterii w domowym zaciszu. 

 

Jeśli nie masz czasu na przeprowadzenie terapii w naszym ośrodku, możesz wypożyczyć generator biorezonansowy i wykonać terapię samemu w domu. Wypożyczając generator, ustalimy indywidualną terapię oczyszczania z mikroorganizmów tak, aby jak najbardziej efektywnie przeprowadzić terapię w domu. 

 

Zadzwoń do nas i zapytaj o wypożyczenie generatora.

Teraz możesz także przeprowadzić terapię biorezonansową oczyszczania pasożytów, wirusów i bakterii w domowym zaciszu. 

 

Jeśli nie masz czasu na przeprowadzenie terapii w naszym ośrodku, możesz wypożyczyć generator biorezonansowy i wykonać terapię samemu w domu. Wypożyczając generator, ustalimy indywidualną terapię oczyszczania z mikroorganizmów tak, aby jak najbardziej efektywnie przeprowadzić terapię w domu. 

 

Zadzwoń do nas i zapytaj o wypożyczenie generatora.

Kontakt

gabinet@naturwit.pl                                +48 519-790-190