Jak przygotować się do pierwszej wizyty?

PIERWSZA WIZYTA

Zabierz ze sobą odpisy lub kopie dokumentacji medycznej, wyniki badań dodatkowych, konsultacje specjalistyczne, karty informacyjne itp. Przygotuj listę leków (również homeopatycznych, ziół, i suplementów) jakie przyjmujesz. Spisz objawy swoich dolegliwości, przypomnij sobie, kiedy się zaczęły.

Podczas pierwszej wizyty odpowiesz na szczegółowe pytania dotyczące historii Twojej choroby, w razie potrzeby  zostanie przeprowadzone badanie fizykalne. W niektórych przypadkach może pojawić się konieczność dodatkowych badań specjalistycznych. Wraz z indywidualnie przepisanym lekiem homeopatycznym w plan terapii mogą wejść również inne zalecenia.

 

PRZEBIEG TERAPII

Właściwa terapia (rodzaje i dawki leków, zalecenia) jest dla każdego pacjenta indywidualnie dopasowywana i może ulec zmianie w trakcie terapii. Podstawą do optymalnie dopasowanej terapii są wizyty kontrolne. Trwają one z reguły ok. 20-60 min. i zalecane są w zależności od przypadku i stanu choroby np. co 3-10 dni  albo co 3-12 tygodni.

 

TERMINY PRZYJĘĆ

Wizyty w gabinecie możliwe są po uprzednim umówieniu. Wizyty mogą się odbyć wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku – gabinet jest nieczynny w soboty, niedziele i święta. W dni wolne w przypadkach nagłych i szczególnych proszę się kontaktować telefonicznie, za pomocą sms'ów, drogą mailową.

 

REJESTRACJA WIZYT

Rejestracja telefoniczna w dni powszednie w godz. 11:00 - 18:00  tel.  519-790-190 - jeśli nie odbieram prawdopodonie jestem w trakcie konsultacji, wtedy najlepszym sposobem umówienia się na wizytę jest przesłanie sms'a z podaniem następujących danych

– imię i nazwisko pacjenta – jeśli pacjentem jest dziecko proszę również podać imię rodzica
– wiek pacjenta
– czy jest to pierwsza czy kolejna wizyta (jeśli od ostatniej wizyty upłynęło więcej niż 2 lata wizyta jest traktowana jako pierwsza)
– czy obecny stan wymaga szybkiego terminu wizyty czy też może się ona odbyć w przeciągu ok. 1-2 tygodni
– sugerowaną porę dnia wizyty – przed południem czy po południu

Telefonicznie bądź sms'em otrzymają Państwo proponowany termin wizyty.

NIE MOŻNA UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ ZA POŚREDNICTWEM MAILA.

 

ODWOŁANIE WIZYTY

W przypadku gdy z różnych powodów nie będą mogli Państwo przybyć na wizytę w ustalonym terminie będę wdzięczna za przekazanie takiej informacji telefonicznie lub SMS z odpowiednim 24 godzinnym wyprzedzeniem. UWAGA!! Nie odwołane wizyty są odpłatne w wysokosci 60% wysokości ceny konsultacji. (wyjątkiem są nagłe sytuacje takie jak pobyt w szpitalu, śmierć w rodzinie, wypadek itd) 

 

KONSULTACJA ON-LINE

Jeżeli z jakiś powodów nie możesz do mnie przyjechać mam dobrą wiadomość: leczenie niektórych dolegliwości jest możliwe przy pomocy konsultacji on-line.

PROCES KONSULTACJI ON-LINE

1. Proszę napisać krótką wiadomość na e-mail:  natur.wit@gmail.com  odnośnie chęci skorzystania z konsultacji on-line

2. W ciągu maksymalnie 12 godz. skontaktuję się przesyłając dane do przelewu oraz dalsze instrukcje 

3. Po zaksięgowaniu wpłaty lub przesłaniu potwierdzenia przelewu przesyłam akietę/kwestionariusz do wywiadu homeopatycznego

4. Uzupełniony kwestionariusz oraz skany wyników badań proszę przesłać mailem w załączniku

W zależności od przypadku może być konieczna rozmowa telefoniczna lub przesłanie zdjęcia Pacjenta lub nagrania video (dzieci)

5. Czas na odpowedzieć z mojej strony oraz zaordynowanie leków do 48 godzin roboczych (bez sobót, niedziel i świąt- wyjątkiem są stany ostre) 

Kontakt

E-mail: natur.wit@gmail.com                                    Telefon kontaktowy: +48 519-790-190

 ul.Moniuszki 22 Gabinet 205 II piętro (winda) Bytom