Usuwanie/ Zwalczanie Pasożytów Infekcje Pasożytnicze

Najczęściej spotykaną przyczyną złego stanu zdrowia są infekcje pasożytnicze, wirusowe, bakteryjne i grzybicze. Toksyny tych pasożytów obciążają nasz organizm powodując osłabienie układu immunologicznego, co otwiera drogę do dalszych infekcji. Nasza terapia ma na celu usunięcie patogenów, i ułatwić oczyszczanie organizmu z toksyn. Usuwając pasożyty wspomagamy organizm w uruchomieniu naturalnych procesów obronnych.

Czy wiesz, że Światowa Organizacja Opieki Zdrowotnej ogłosiła statystyczne dane, z których wychodzi, że do 80% wszystkich istniejących zachorowań ludzkości są bezpośrednio wywołane pasożytami, albo są skutkiem ich działania w naszym organizmie. Sprawdzimy czy wróg, którego nie widać jest w Tobie.

 Uważa się, iż skuteczność testów laboratoryjnych na obecność pasożytów, szczególnie w kale, waha się pomiędzy 10% a 40%. Często więc pacjent dostaje negatywny wynik, kiedy w rzeczywistości pasożyta lub jego jaj po prostu nie wykryto w danej próbce. W przypadku lamblii prawie zawsze jest wynik negatywny w badaniu kału, gdyż lamblie zwykle zasiedlają inne obszary niż jelito grube, podobnie jest z pasożytami bytującymi w tkankach miękkich i narządach, przecież nie ma ich w kale, jak duża część przywr, glist i część gatunków tasiemców. Z których część bytuje w narządach wewnętrznych (np. płuca, wątroba, drogi żółciowe) lub na narządach, w mięśniach, w mózgu, w gałce ocznej, w układzie krwionośnym (duża część pierwotniaków) lub limfatycznym.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej terapii?

  • Nasza metodologia terapii oczyszczania organizmu z pasozytów przynosi bardzo wysoką skuteczność. Opiera się na terpaiach naturalnych, bez stosowania obciążających organizm chiemicznych leków "trutek";ziołolecznictwie, odpowiedniej zaleconej bądź rozpisanej diecie oraz elektroterapię niskich częstotliwości.
  • Nasza terapia dobierana jest indywidualnie do Pacjenta. Zdarza się, że dwie osoby z tymi samymi objawami stosują inną terapię
  • Stosujemy najwyższą, bezpieczną dla organizmu częstotliwość  usuwania patogenów, co umożliwia szybkie i skuteczne oczyszczenie organizmu z pasożytów.
  • Wykorzystujemy unikalny program usuwania tzw. „ognisk zakaźnych” 
  • W celu pobudzenia organizmu do oczyszczania nagromadzonych toksyn, w terapii wykorzystujemy generatory  oraz zmienne pole magnetyczne niskich częstotliwości.
  • Bazując na naszym doświadczeniu i wiedzy staramy się doradzić także inne działania profilaktyczne, możliwe do wykorzystania w życiu codziennym.

Jak wspomóc efekty terapii?

  • pić dużo wody (pozwoli to nerkom na odpowiednią filtrację toksyn),
  • w trakcie terapii  zrezygnować ze słodyczy bądź znacznie je ograniczyć
  • w trakcie terapii znacznie ograniczyć lub zrezygnować z produktów mlecznych, które zwiększają ilość śluzu w organizmie i sprzyjają powstawaniu

 

Ile trwa terapia?

Jest to kwestia indywidualna, zależna od ilości zmierzonych w badaniu obciążeń, stanu narządów oraz sprawności organizmu w usuwaniu pasożytów i toksyn. Orientacyjnie terapia trwa 6-12 tygodni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

E-mail: natur.wit@gmail.com                                    Telefon kontaktowy: +48 519-790-190

 ul.Moniuszki 22 Gabinet 205 II piętro (winda) Bytom