Elektroterapia

Elektroterapia to poddawanie pasożytów i szkodliwych drobnoustrojów działaniu prądu elektrycznego o określonej częstotliwości, nieszkodliwej dla człowieka.

Jest to elektroniczna metoda zwalczania chorób, wykorzystująca zjawisko bioradiacji, została opracowana przez dr Huldę Regehr Ciark. Działanie urządzenia polega na emitowaniu delikatnego prądu o odpowiedniej częstotliwości (z reguły jest to 30 kHz), które dla człowieka jest nieszkodliwe, ale za to jest zabójcze dla wszelkich pasożytów, bakterii, wirusów i grzybów. 

Przyczyną wielu chorób są pasożyty, wirusy, bakterie czy grzyby. Celem tej terapii jest odzyskanie zdrowia i odporności poprzez eliminację atakujących nas drobnoustrojów i pasożytów.

Każda żywa istota zaznacza swoją obecność wysyłaniem sygnałów - podobnie jak stacja radiowa, słońce lub gwiazdy. Zjawisko to nazwano bioradiacją.

 

Sesja składająca się z trzech 7-minutowych zabiegów i dwóch przerw, trwających od 15 do 20 min pozwala pozbyć się wszystkich intruzów. Nagłe wyeliminowanie z organizmu dużej ilości drobnoustrojów może wywołać uczucie wyczerpania, lecz nie powoduje istotnych efektów ubocznych. Jest to zasługą drugiego i trzeciego zabiegu niszczących wirusy i bakterie uwalniające się z ginących robaków, które w przeciwnym razie znalazłyby idealną pożywkę w martwej materii.

 

Kontakt

gabinet@naturwit.pl                                +48 519-790-190